Etui do telefonu Samsung

17 marca 2017

 

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą nowych etui do telefonu Samsung dostępnych w sklepie smart-style.pl

Etui stworzone przez firmę Samsung z myślą o telefonach tego producenta. A co za tym idzie obudowy są perfekcyjnie dopasowane do konkretnego modelu telefonu oraz wykonane z materiałów najwyższej jakości. Gwarantują pełną ochronę urządzenia. Posiadają odpowiednie wycięcia na porty, przyciski i aparat. Pokrowce są w pełni kompatybilne z telefonami Samsung  dzięki czemu znacznie poprawiają komfort użytkowania.

Proponujemy pięć różnych wzorów etui, które dostosowane są do różnych gustów i preferencji.

Różne etui do telefonu Samsung

Etui do telefonu Samsung Clear Cover

Idealna propozycja dla osób, które nie lubią zmieniać naturalnego wyglądu smartfona. Etui na telefon Samsung Clear Cover jest bowiem przezroczyste. Minimalistyczny wygląd sprawia, że etui jest praktycznie niewidoczne i niewyczuwalne. Pokrowiec Clear Cover może okazać się szczególnie przydatny dla użytkowników, którzy nie tolerują trzymania telefonów w obudowach. Zwłaszcza w sytuacji, kiedy urządzenie nieoczekiwanie spotka się z podłogą. Etui Samsung stanowi dyskretną ochronę dla telefonu. Osłania plecki urządzenia oraz zapewnia pełną ochronę czterech narożników. Dla użytkowników, którzy pragną bardziej wyrazić indywidualny wygląd swojego smartfona, Samsung przygotował różne wersje kolorystyczne.

Etui do telefonu Samsung Clear Cover

Etui Flip Wallet

Pokrowiec, który może pełnić funkcję portfela. W wewnętrznej części pokrywy, znajduje się niewielka kieszonka, w której można umieścić kartę płatniczą lub kilka banknotów. Przydatna funkcja, kiedy nie chcemy zabierać ze sobą portfela ze wszystkimi dokumentami.

Etui do telefonu Samsung doskonale chroni urządzenie przed zadrapaniami i uszkodzeniami. Dzięki książkowej konstrukcji osłania tył telefonu oraz wyświetlacz. Ciekawym dodatkiem jest inteligentna pokrywa kompatybilna z naszym Samsungiem. Po otwarciu etui ekran jest automatycznie aktywowany, a po zamknięciu blokowany.

Etui do telefonu Samsung Flip Wallet

Etui S View Cover

Pokrowiec, który oferuje nam coś więcej niż tylko ochronę telefonu. Samsung zrobił krok naprzód i proponuje nam bardziej innowacyjne rozwiązanie. S View Cover wyposażone jest w szerokie przezroczyste okienko, które pozwala na korzystanie z telefonu bez otwierania etui. Można między innymi odbierać połączenia, wiadomości tekstowe, odtwarzać muzykę oraz błyskawicznie robić zdjęcia. Etui do telefonu jest w pełni zsynchronizowane z naszym Samsungiem.

Etui do telefonu Samsung Etui S View Cover

Etui do telefonu Samsung Clear View Cover

Samsung ubiera swoje telefony w nowe technologie. Kolejne etui do telefonu zachwyca nie tylko funkcjonalnością ale także i nietuzinkowym wyglądem. W odróżnieniu od poprzedniego modelu tutaj mamy do dyspozycji cały lekko przezroczysty panel, który reaguje na dotyk. Dzięki czemu możemy odbierać połączenia, odrzucać rozmowy czy słuchać muzyki bez konieczności podnoszenia pokrywy. Etui Samsung jest dyskretne i pozwala zachować prywatność w miejscach publicznych. Przejrzysty, subtelnie barwiony pokrowiec zdecydowanie ułatwi nam korzystanie z telefonu.

Etui do telefonu Samsung Clear View Cover

Etui Led View Cover

Wbudowane w przedniej klapce diody Led pokazują powiadomienia dotyczące połączeń, wiadomości tekstowych, zegara czy stanu baterii. Dzięki temu można sprawdzić, kto próbował się z nami skontaktować. Za pomocą funkcji Touch Interaction można akceptować i odrzucać rozmowy oraz wyłączać alarm bez otwierania etui. Luksusowe skórzane wykończenie sprawia, że etui wygląda stylowo i elegancko.

Etui do telefonu Samsung Led View Cover

zobacz-kolekcje-czarny

Zapisz

Autor: smart-style.pl
Smartstyle.pl - najlepszy sklep internetowy z akcesoriami GSM.
Skontaktuj się z autorem - napisz wiadomość.
Platynowa 19/16
80-041 Gdańsk
Phone: 506 717 110