Pomysł na prezent walentynkowy

7 lutego 2017

Walentynki to bez wątpienia jeden z najprzyjemniejszych dni w roku. To szczególny dzień, w którym w sposób wyjątkowy możemy wyrazić swoje uczucia do drugiej osoby. Tradycją święta jest wysyłanie kartek pocztowych, listów lub e-maili, zwanych „walentynkami”, a także obdarowywanie się drobnymi prezentami. Walentynki to magiczny dzień, na który warto starannie przygotować coś wyjątkowego.

Jeżeli nie masz pomysłu na prezent ? Skorzystaj z naszych propozycji !

Prezent dla Niej

Projekt bez tytułu (3)

Projekt bez tytułu (7)

Stylowe i niepowtarzalne etui z serii Henna Case i Art Case nadadzą charakteru dla każdego telefonu. Są ultra cienkie i praktycznie niewyczuwalne. Etui naramienne wykonane zostało z  wodoodpornego materiału i świetnie sprawdzi się  na plaży, podczas spaceru czy w czasie aktywności fizycznej.

Kolejna propozycja to Power Bank. Mobilna ładowarka dostarczy energii dla urządzeń przenośnych w każdej kryzysowej sytuacji.

Czymże byłby świat bez muzyki? W powyższym zestawieniu nie mogło zabraknąć słuchawek oraz głośnika bluetooth. Dzięki tym akcesoriom można w pełni wykorzystać możliwości telefonu i cieszyć się z komfortem słuchania muzyki w każdym otoczeniu.

Sprawdź nasze propozycje

Prezent dla Niego

Dzień zakochanych oznaczony jest kolorem czerwonym i różowym, które stały się oficjalnymi kolorami tego święta. Jednak pamiętajmy, że Panowie raczej nie gustują w tych kolorach. Dlatego poniższe zestawienie zawiera praktyczne gadżety, które powinny podbić serce mężczyzny.

Projekt bez tytułu (2)

Projekt bez tytułu (8)

Retro Case i Hard Case to propozycja etui dla Panów. Etui w stylu retro pozwolą przypomnieć sobie dzieciństwo i odmienić wygląd telefonu. Natomiast Hard Case to stylowa linia etui ochronnych wykonana z twardego plastiku.

Kolejna propozycja to Power Bank MagicBall. Wiele gier oraz aplikacji na smartfona wymaga poświęcenia dużej ilości energii. Mobilna ładowarka o niepowtarzalnym wyglądzie dostarczy energii w każdym miejscu.

Zestaw słuchawkowy Bluetooth zapewnia bezpieczne prowadzenie rozmów podczas jazdy samochodem. Jest funkcjonalny i prosty w uzyciu.

W zestawieniu dla Panów nie może zabraknąć słuchawek oraz głośnika bluetooth. Dzięki tym akcesoriom można w pełni wykorzystać możliwości telefonu i cieszyć się z komfortem słuchania muzyki w każdym otoczeniu.

Sprawdź nasze propozycje

Autor: smart-style.pl
Smartstyle.pl - najlepszy sklep internetowy z akcesoriami GSM.
Skontaktuj się z autorem - napisz wiadomość.
Platynowa 19/16
80-041 Gdańsk
Phone: 506 717 110