Power Bank – Moc dla Twojego telefonu!

10 stycznia 2017

Power Bank to mobilna ładowarka, której zadaniem jest dostarczenie energii dla urządzeń przenośnych. Dzięki niemu naładujemy smartfony, MP3, kamery, głośniki bluetooth a także tablety.

Idealny gadżet, który niejednokrotnie uratuje nas w sytuacji skrajnej, kiedy brakuje nam ładowarki sieciowej. Sprawdzi się w szkole, autobusie, samolocie czy podczas wędrówki górskiej.

W jaki sposób działa Power Bank ?

W środku urządzenia znajduje się bateria litowo-jonowa lub litowo-polimerowa, czyli taka sama, jak w smartfonach, tylko o większej pojemności. Bateria w przeciętnych smartfonie ma pojemność ok. 2000-2500 mAh, oznacza to, że powerbank pozwoli nawet na kilkukrotne doładowanie. Aby rozpocząć ładowanie wystarczy podłączyć Power Bank do urządzenia za pomocą kabla USB, który jest dołączony do zestawu.

Poniżej przedstawiamy ofertę mobilnych ładowarek dostępnych w sklepie Smart-Style

2600 mAh

Dodatkowe źródło energii, którą możemy wykorzystać w każdej chwili. Oryginalny design oraz wysoka jakość wykonania sprawiły, że klienci chętnie i często sięgają po ten produkt. Przykładowo wystarcza do naładowania Samsung Galaxy S6, którego bateria ma pojemność 2550 mAh        

Blog - Power Bank - Moc dla Twojego telefonu!

 2800 mAh        

Stylowy i elegancki Power Bank oferuje wyrafinowanie, dyskrecję i funkcjonalność. Ukryty wewnątrz pokrowca z wysokiej jakości skóry, jest lekki i smukły w wyglądzie. Łatwy do przenoszenia, można używać go w dowolnym miejscu i bez obawy o brak mocy w urządzeniu.           

5200 mAh

Bateria zewnętrzna, która zapewnia solidny  zapas zasilania. Doskonale sprawdzi się w podróży. Urządzenie cechuje niski prąd samo-rozładowywania, zapewniający do 5000 h w trybie czuwania

Blog - Power Bank - Moc dla Twojego telefonu!

8400 mAh

Power Bank marki Samsung przeznaczony jest dla bardziej wymagających użytkowników. Umożliwa ładowanie dwóch urządzeń jednocześnie. Odznacza się prostą konstrukcją, a wykończenie ze sztucznej skóry podnosi komfort użytkowania.

powerbank-samsung-8400-niebieski-2 powerbank-samsung-8400-srebrny-2

 

 

 

 

 

 

 

 

10000 mAh

Power Bank z funkcją bezprzewodowego ładowania. Przeznaczony do wszystkich urządzeń kompatybilnych z technologią Qi – zapewniającą ładowanie akumulatora bez kabli. W zestawie wraz z power bankiem dołączony jest kabel do ładowania oraz opaska ochronna – do ładowania w ruchu.

Blog - Power Bank - Moc dla Twojego telefonu!

Autor: smart-style.pl
Smartstyle.pl - najlepszy sklep internetowy z akcesoriami GSM.
Skontaktuj się z autorem - napisz wiadomość.
Platynowa 19/16
80-041 Gdańsk
Phone: 506 717 110