Sky Slide Bumper – obudowa z miejscem na karte płatniczą

19 grudnia 2017

Mercury Sky Slide Bumper to obudowa, która została stworzona z potrzeby połączenia funkcjonalności, minimalizmu oraz prostoty. Etui do telefonu, które jest doskonałą alternatywa dla portfela. Posiada otwieraną klapkę na pleckach obudowy pod którą możemy przechowywać karty płatnicze lub dokumenty.

Zacznijmy od zweryfikowania genezy powstania takiego rozwiązania. Bez telefonu i dostępu do pieniędzy zazwyczaj nie ruszamy się z domu, więc wychodząc bierzemy ze sobą przede wszystkim portfel i telefon. Jednak wybierając się na spacer, do restauracji, klubu czy na szybkie zakupy zazwyczaj chcemy ograniczyć ilość rzeczy, które ze sobą zabieramy. Wiec producent Mercury Gospery postanowił połączyć ze sobą oba elementy w jeden wspólny. Zaprojektował obudowę Sky Slide Bimper z miejscem na kartę płatniczą, łącząc w ten sposób portfel z etui do telefonu.

Oczywiście rozwiązanie nie jest w pełni innowacyjne, gdyż na runku możemy dostrzec różnego rodzaju hybrydy, które łączą etui do telefonu z portfelem. Przykładem mogą być etui z klapką zawierającą kieszenie na karty i dokumenty czy portfele z miejscem na telefon. Jednak etui na telefon Sky Slide wyróżnia minimalizm i ergonomiczny kształt. Poniżej sprawdźmy jakie rozwiązanie proponuje nam Mercury Gospery.

 

Sky Slide Bumper to obudowa w formie ramki, która oferuje również osłonę pleców telefonu. Tylna klapka obudowy jest otwierana i może pomieścić dwie karty płatnicze. W systemie otwierania zastosowano dodatkowe zabezpieczenie, dzięki któremu karty nie wypadną z obudowy. Idealna alternatywa dla portfela, zwłaszcza podczas płatności zbliżeniowych. Co ważne obudowa umożliwia dostęp do wszystkich przycisków i portów w telefonie. Posiada odpowiednie wycięcia na aparat oraz głośnik. Nie ogranicza jego funkcjonalności oraz nie zmienia jego kształtu. Etui na telefon jest małe, poręczne i z łatwością zmieści się w kieszeni. Obudowy Sky Slide Bumper dostępne są w wielu wersjach kolorystycznych, wiec każdy znajdzie coś dla siebie.

 

Oprócz funkcji portfela etui posiada funkcje ochronną. Doskonale zabezpiecza smartfon przed upadkiem i zarysowaniem. Osłona trzymająca telefon (bumper) wykonana została z termoplastycznego poliuretanu, który zapobiega zakłóceniom i amortyzuje przed wstrząsami. Natomiast tylny element wykonany jest z najlepszej jakości poliwęglanu odpornego na działanie zewnętrznych wstrząsów, jest 150 razy trwalszy od szkła hartownego, przy czym nadal utrzymuje wysoki poziom elastyczności.

Etui na telefon Mercury Sky Slide

Etui do telefonów Sky Slide Bumper dostępne są na popularne modele telefonów takich jak Samsung czy iPhone. Zachęcamy do sprawdzenia naszej oferty.

zobacz-kolekcje-czarny

Autor: smart-style.pl
Smartstyle.pl - najlepszy sklep internetowy z akcesoriami GSM.
Skontaktuj się z autorem - napisz wiadomość.
Platynowa 19/16
80-041 Gdańsk
Phone: 506 717 110